Oproep: doe mee aan commentaarronde herziene Zorgmodule Voeding
Donderdag 8 januari 2026
De herziene Zorgmodule Voeding is in concept gereed. NVD-leden worden van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze commentaarronde.
Het doel van deze Zorgmodule Voeding is om de kwaliteit van voedingszorg voor patiënten met risicofactoren en/of chronische ziekten te verbeteren, als onderdeel van hun behandeling. Goede zorg voor deze groepen wordt beschreven in ziektespecifieke standaarden of richtlijnen.
Commentaarronde
Lees de conceptversie van de Herziene Zorgmodule Voeding. Reageren kan (na inloggen) via onderstaand formulier tot en met 20 februari 2026.
Hoe verder na 20-2-2026?
- De werkgroepleden verwerken de ontvangen commentaren in een definitieve versie van de Zorgmodule Voeding (2026).
- Streven is dat de herziene Zorgmodule Voeding in april door de NVD wordt geautoriseerd.
Tot slot
Wellicht ten overvloede, maar aan de inhoud van deze concept Zorgmodule Voeding kunnen geen rechten en plichten worden ontleend.