Inge van den Hoek
Inge van den Hoek is hoofd van het team Kennis, Kwaliteit, Onderzoek en Innovatie van de NVD. Zij houdt zich – samen met het team – o.a. bezig met kwaliteitsbeleid, samenwerking met de kennisnetwerken, specifieke deskundigheid en richtlijnontwikkeling.
Naast haar werk bij de NVD werkt Inge als diëtist in Tergooi MC, waar zij mensen met nierfalen begeleidt om de achteruitgang van de nierfunctie zoveel mogelijk te vertragen, met behulp van gezonde voeding.
Inge heeft een achtergrond in het bedrijfsleven, waar ze ruim 15 jaar als communicatieadviseur en business consultant werkte, voordat ze de deeltijdopleiding Voeding & Diëtetiek voltooide aan de Haagse Hogeschool.
“Goede voedingszorg is van levensbelang voor de preventie en behandeling bij (chronische) ziekten. De diëtist speelt daarin een sleutelrol als dé expert op het gebied van voeding en gezondheid. Als NVD zetten we ons daarom samen met onze leden in voor een stevige positie voor de diëtist in het zorglandschap in Nederland.”
Je kunt bij Inge terecht voor:
- Samenwerking met de diëtistische kennisnetwerken
- De Kwaliteitsraad Diëtetiek
- Specifieke Deskundigheid
- Richtlijnontwikkeling
- Beleidszaken
Inge van den Hoek
Hoofd team Kennis, Kwaliteit, Innovatie en Onderzoek bij Nederlandse Vereniging van Diëtisten